rozhovor

4. září 2007 v 17:26 | Veron |  Karima Adebibe
Co pro tebe znamená Lara Croft?
Lara je ztělesnění anglické příslušnosti, síly a krásy. Je to nezávislá a ctižádostivá žena - něco jako Indiana Jones. Její nebojácná a dobrodružná povaha ji vyzívá na cesty, při kterých projede křížem krážem celou zeměkouli. Domluví se mnoha jazyky a je velmi vzdělaná. Lara byla stvořená tak, aby předčila nejzažší fantasy postavu pro muže a ženy - Lara tohle všechno má.

Je v nějakém směru tvá osobnost podobná osobnosti Lary?
Doufám, že určitě ano! Tak moc, jak mi dovoluje má ženská stránka, v srdci jsem uličník, který miluje soutěžení ve všech možných sportech a hrách. Vždy uvítám možnost cestovat a objevovat nové kultury. Vždy přirovnávám sebe samu k Laře, co se týče mého peprného smyslu pro humor, myslím, že obě rády děláme mužům krušné chvilky!

Hraješ počítačové hry?
Jedna z prvních her, kterou jsem kdy hrála, byl Tomb Raider, s mojí sestrou jsme na něm byly závislé! Bohužel v dnešní době už se k nim nedostanu tak, jak bych sama chtěla.

Lara miluje cestování, kde vzala tebe tvá práce?
Dostala jsem se do Německa, Francie, Itálie, Španělska, Maroka, Holandska a České republiky.

Jak jsi se cítila, když jsi přišla na to, že jsi byla vybraná do role Lary Croft?
Asi to bylo to nejvzrušující, co se mi kdy přihodilo. Štípala jsem se a pořád tomu nemůžu uveřit! Pamatuju si poslední den zkoušky, kdy jsem opuštěla budovu Eidosu s pocitem nejistoty. Konkurence byla vysoká a věděla jsem, že rozhodování bude velmi těžké. Měla jsem pocit úzkosti, když mi volali a také jsem nemohla uvěřit tomu, co jsem slyšela, že jsem se stala novou tváří Lary Croft. Jsem velmi potěšená, že jsem to dokázala, jsem šťastná, že jsem můžu být tady!

Co si o tobě myslí tvoji přátelé a rodina jako o Laře Croft?
Dobře, můj táta to MILUJE a moje sestra mi závidí! Stala jsem se divně populární uvnitř mojí rodiny a později i u přátel, divím se proč vlastně?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama