postavy v TRL

16. září 2007 v 15:00 | Veron |  Tomb Raider Legend

Shogo Takamoto

Profese : Yakuza Kamicho (boss)

Biografie : Shogo Takamoto je Yakuza Kamicho, kdo miluje starověké zbraně. Jako dodatek k jeho vysokému postavení v japonském gangu se stal stálým zákazníkem na černém trhu se starožitnostmi, kde znechutil sběratele a dobrodruhy smixováním padělků a pravých předmětů. I přes jeho nezodpovědnou pověst ale pokračuje v roli dvojího hráče, aby vyčenichal, co lidé opravdu chtějí a nabídne jim to takovým způsobem, že jejich tužby překonají dobrý úsudek. Jeho poslední střet s Larou mu nechal v ústech velmi hořkou příchuť, ale nechtěl se jít pomstít, protože velmi pravděpodobný neúspěch by pro něj znamenal velkou ztrátu tváře.

Toru Nishimura

Profese : Reportér

Biografie : Toru Nishimura byl kdysi odvážný, zkoumavý reportér, který skřížil víc než jednou cesty s Larou. Momentálně je zámožným mediálním mogulem (ne, neptejte se mě co to je, fakt to nevím), příjemný a s dobrým smyslem pro humor, ovšem stále má ještě zálibu v dobrodružství a risku a je vždy šťastný, když potká Laru, pokud ji jedno z jejích dobrodružství přivede do města. Je teď trochu více opatrný - přece jen má jistou zodpovědnost a závazky, některé z nich trochu nepříjemné - a navíc potřebuje mít dobré vztahy s japonskou mafií.

Amanda Evert

Na venek byla Amanda výborná studentka sociální antropologie. Věřila z celého srdce, že běžná představa o realitě není nic jiného, než tenká, jednotvárná vrstva tažená přes nekonečnou pravdu duše. Studovala každou náboženskou a mystickou víru na světě, jak z minulosti, tak ze současnosti. Již na univerzitě byla exeprtem na teologii a mysticismus. Jejím snem bylo objevit znovu nejvyšší znalost z minulosti a učit ji lidi, tak aby mohli všichni dosáhnout duchovního osvícení. Mysticismus v době jejího mládí vypadal jako nevinné laškování, než posedlost a tak to Lara považovala za neškodné. Amandu velice bavilo zkoumat hranice mimo vědeckého pátrání. Byla brilantím výzkumníkem, který se stýkal s moderním světem. Mladá, trochu literární, ne příliš sebevědomá a trošku bohatá. Tak to byla Amanda. Její vztah s Larou byl znázorněn hravým filozofickým škádlením. Nesouhlasili spolu. Jednoho dne v Peru, při hloubení jedné z hrobek, která byla plná postgraduálních studentů, se stala velká katastrofa. Lara byla jediná, která se vrátila na povrch, kde byla i inženýrka Anya Imanu. Anya pak poslouchala hrůzný příběh o tom jak nějaká strašná bytost zabila všechny studenty, kromě Lary a Amandy, ale když se pak pokoušeli utéci, tak na Amandu spadla past, která zabezpečovala místnost. Amanda byla uvězněna pod tíhou stropem a následně se utopila pod vodou naplňující místnost. Avšak přežila.

Důležité: Pokud dohrajete hru, budete moct hrát za postavu Amandy.

Alister

Alister je Lařin výzkumný asistent, jeho mysl je naplněna spousty informací z historie. Dokáže rychle poradit, zatímco je Lara na průzkumu. chce testovat svou teorii a odkryje tajemství, které nikdo jiný odkrýt nemůže. Jeho znalosti jsou skutečně užitečné. Alister je napjatý a bere sám sebe příliš vážně.


Zip

Zip je technik z Lařina týmu odpovědný za poskytnutí technických informací a logistickou podporu. Žije v dodávce nebo v serverové místnosti v Lařině sídle. Je Lařin stálý vzdálený společník přes sluchátko. Strávil pár let ve vězení a to zvýšilo jeho nenávist ke všem různým organizacím. Bývalý počítačový haker, loajální k Laře.


James W. Rutland J.R.

James Rutland mladší vyrostl v obrovském bohatství a výhodách, které mu vyplývaly z jeho příjmení. Šel studovat na západ, kde odpromoval, ale jen stěží díky svým schopnostem. I když to bylo těžké, potěšení z volnosti a užitečnosti, které tím získal, byly obrosvské.
James je charismatický muž, který většinou dostane to, co chce. A dnes? Dnes je předmětem jeho touhy stejná věc jako naší Lary.

Anaya

Anaya je inženýrka pracující v chudých oblastech jižní ameriky. Je to Lařina dávná přítelkyně z univerzity a byla s ní během tragédie poblíž Segey. Od té doby se jejich cesty neustále kříží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama